Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 69,01 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky
08.12.2022
NOVÁ ZNAČKA 😍 LITTLE DUTCH V PONUKE 
S radosťou vám oznamujeme, že po dlhom čakaní sme zaradili do našej ponuky novinku - obľúbenú holandskú značku LITTLE DUTCH, z ktorej sme pre vás vybr... čítať celé
11.08.2022
DOVOLENKOVÁ ZĽAVA
V čase od 12.8. do 23.8. si budeme užívať trochu oddychu ⛱. A Vy si medzitým užívajte našu dovolenkovú zľavu do výšky 1️⃣5️⃣ % 👍, ktorá platí na všetk... čítať celé
18.07.2022
LETNÝ VÝPREDAJ
Leto je v plnom prúde, ale my už pomaly začíname myslieť na Vianoce . Potrebujeme uvoľniť miesto na vianočné novinky, a preto rozbiehame LETNÝ VÝPRE... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Vyberte si z výhod u Buratina
TOVAR SKLADOM EXPEDÍCIA DO 24 HOD.

 

OSOBNÝ ODBER DUNAJSKÁ LUŽNÁ, BA - POD. BISKUPICE  

 

VÝMENA TOVARU ZADARMO DO 30 DNÍ

 

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ DO 14 DNÍ

 

BEZPEČNÁ ONLINE PLATBA

 

 

 

  1. Úvod
  2. VŠETKO O NÁKUPE
  3. Odstúpenie od zmluvy

Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy

1. Právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy

Ako spotrebiteľ máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba (s výnimkou dopravcu) prevezmete tovar.

Ak Vám bol tovar, objednaný v jednej objednávke, dodaný oddelene, potom lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba (s výnimkou dopravcu) prevezmete tovar, ktorý bol dodaný ako posledný.

Ak bol dodávaný tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, potom lehota na odstúpenie od zmluvy plynie od okamihu prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu.

Ak sa tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, potom lehota na odstúpenie od zmluvy plynie od okamihu prevzatia prvého dodaného tovaru.

Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením, napríklad listom zaslaným poštou na adresu výdajného skladu: Parmea s.r.o., Záhradná 20, 900 42 Dunajská Lužná alebo e-mailom na info@buratino.sk . Na tento účel môžete použiť formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý je dostupný na našej internetovej stránke www.buratino.sk a je tiež prílohou tohto poučenia.

Lehota na odstúpenie od zmluvy je zachovaná, ak zašlete oznámenie o uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy pred tým, ako uplynie lehota na odstúpenie od zmluvy.

2. Garancia vrátenia peňazí pri odstúpení od zmluvy

Odstúpením od zmluvy sú si zmluvné strany povinné vrátiť navzájom poskytnuté plnenia. Po odstúpení od zmluvy Vám vrátime kúpnu cenu tovaru, ktorú ste uhradili v súvislosti s uzavretím zmluvy. Odstúpenie od zmluvy bez uvedenia dôvodu nie je možné, pokiaľ bol už tovar používaný alebo čiastočne spotrebovaný. Taktiež nie je možné odstúpiť od zmluvy pri tovare, ktorého charakter to vylučuje predovšetkým z hygienických dôvodov (napr. hryzátka, píšťalky, štetce na líčenie a pod.). Pokiaľ bude vrátený tovar neúplný, poškodený či viditeľne používaný, máme právo si uplatniť náhradu škody resp. vrátiť Vám sumu ceny vráteného tovaru zníženú o vzniknutú škodu. Vezmite tiež prosím na vedomie, že pri odstúpení od zmluvy sa náklady na dopravu spätnej zásielky nepreplácajú. Platba za tovar Vám bude vrátená bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám bude doručené Vaše oznámenie o odstúpení od zmluvy. Jej úhrada bude uskutočnená rovnakým spôsobom, aký ste použili pri Vašej platbe, pokiaľ sa nedohodneme inak, a to bez účtovania akýchkoľvek ďalších poplatkov. Platba za zakúpený tovar Vám bude uhradená až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu a kontrole jeho stavu.

3. Spôsob vrátenia tovaru

Tovar môžete zaslať alebo priniesť osobne na adresu nášho výdajného skladu: Parmea, s.r.o., Záhradná 20, 900 42 Dunajská Lužná najneskôr do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty.

Priame náklady na vrátenie tovaru znášate Vy.

4. Poškodený tovar

Tovar by ste mali vrátiť úplný, s kompletnou dokumentáciou, nepoškodený, čistý, vrátane originálneho obalu/krabice, v stave a hodnote, v akom ste ho prevzali pri kúpe.

Zodpovedáte za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

5. Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy

Formulár Odstúpenie od zmluvy

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14-30 dní.

 

                     

 

                                                          

Facebook
BURATINO.SK - Váš obľúbený e-shop s drevenými, eko hračkami a doplnkami
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk